Ceník neúčasti na tréninku nebo na zápase.
FC Panter Kolesa : Rohovládová Bělá 3:2 (2:0)
Branky a asistence : 2x S.Strnad ( L.Zářecký,Musil),Havlas
Sestava: Moravec – Kolařík,Tesák,Fábera,Samšiňák (Havlas) – Němec,Kurka,P.Strnad,Musil-
- L.Zářecký,Strnad (Šebek)
V posledním zápase jara se Kolesa výtáhla na třetí tým tabulky a porazila ho 3:2.
FC Panter Kolesa : Zdechovice 7:2 ( 2:1 )
Branky a asistence:4x L.Zářecký ( 2x P.Strnad,Sůra,Tesák),2x P.Strnad (M. Zářecký,Musil),Blažek (P.Strnad)
Sestava: S.Strnad – Kolařík,Tesák,Havlas,Musil – L.Zářecký,Sůra (Šebek),,Kurka,M.Zářecký - Blažek ,P.Strnad
Domácí zvítězili nad nejslabším týmem vysoko 7:2 a připsali si povinné 3 body.
Choltice : FC Panter Kolesa 2:3 (0:1)
Branky a asistence: 3x P.Strnad (L.Zářecký,Kolařík,Fábera)
Sestava: Moravec – Kolařík,Fábera,Tesák,Chyba – Musil,Sůra,P.Strnad,M.Zářecký – L.Zářecký,S.Strnad(Veselý)
Kolesa zvítězili na půdě Choltic 3:2 a po zásluze si připsali 3 body.Hosté byli 60 minut velmi aktivní a vypracovali si tříbrankový rozdíl,po 60.minutě začali hostům ubývat síly a domácí stačili pouze snížit na jednobrankový rozdíl.Poděkování M.Chybovi a J. Veselému za výpomoc.
Starý Máteřov : FC Panter Kolesa 6:0 (3:0)
Sestava: S.Strnad – M.Zářecký,Samšiňák,Havlas,Kolařík – Němec,Sůra,Kurka,Musil- P.Strnad,L.Zářecký

Kolesa podala nejhorší výkon jara a prohrála vysoko 6:0.Domácí se v obou poločasech trefili třikrát,Panteři také měli několik šancí ,ale nevyužili je.L.Zářecký dvakrát palil do tyče,Musil trefil břevno přímo z rohu a Němcovu hlavičku brankář také chytil.
FC Panter Kolesa : Staré Čivice 4:4 (2:0) Branky a asistence: Musil z pen. , Sůra (Musil),2x P.Strnad (1x Sůra) Sestava: S.Strnad – M.Zářecký,Samšiňák,Němec,Kolařík – L.Zářecký,Sůra,Kurka,Musil – P.Strnad,Blažek(Tesák). Domácí se dostali v první půli do dvoubrankového vedení.Nejdříve byl v pokutovém území faulován P.Strnad a Musil z penalty otevřel skóre.Druhá branka padla po rohu Musila,když Sůra nekompromisně zavěsil 2:0 .Panter měl ještě několik příležitostí ,ale nevyužil.Na začátku druhé půle P.Strnad zvýšil z přímého kopu na 3:0.Jenže potom hosté přidali a výsledkem byli čtyři vstřelené branky během 20 minut a rázem to bylo 3:4.P.Strnad stačil v poslední minutě vyrovnat po centru Sůry.
FC Panter Kolesa – Semín 4:2 (2:1)
Branky a asistence:Kurka(L.Zářecký),Musil,Sůra(Musil),P.Strnad
ŽK: Musil,P.Strnad
Sestava: L.Říha – M.Zářecký,Samšiňák,Němec,Kolařík – L.Zářecký,Sůra,Kurka,Musil – P.Strnad,Blažek (Šebek)

Kolesa začala zápas v devíti lidech a až po desíti minutách byli teprve kompletní.Ale právě tým Koles byl úvodní půlhodinku velmi aktivní a také se prosadil gólově.Nejprve Kurka hlavičkou po centru L.Zářeckého a zanedlouho Musil z přímého kopu.Ke konci poločasu přidali také hosté a výsledkem byl gól po rohovém kopu.Ve druhém poločase Panter přidal další dvě branky nejprve po přímém kopu Musila ze strany dopravil míč za záda brankáře Sůra a o dvě minuty později po individuální akci P.Strnad skóroval,hosté pouze snížili z pokutového kopu.
Sestava: S.Strnad – M.Zářecký,Tesák,Němec,Kolařík – Kurka,Sůra,Musil- Blažek,P.Strnad,L.Zářecký
Branky a asistence: L.Zářecký(Sůra)
Hosté v první půli byli lepší a vypracovali si dvoubrankový náskok.Na začátku druhé půle přidali další branku a poté začali být aktivnější domácí,ale z několika šancí se ujala jen kombinace mezi L.Zářeckým a Sůrou,kdy prvně jmenovaný skóroval.
Křičeň : FC Panter Kolesa 4:3
Branky a asistence: 2x S.Strnad(1x P.Strnad),M.Zářecký
Sestava: Říha - M.Zářecký,Tesák,Fofoňka,Kolařík - L.Zářecký,P.Strnad,Kurka,Němec - S.Strnad,Kocman

Poděkování za výpomoc Zdeňkovi Říhovi a Jakubovi Kocmanovi.
Rybitví – FC Panter Kolesa 1:1 (0:1)

Branka:L.Zářecký
Červené karty : Samšiňák,Havlas
Sestava : S.Strnad – Samšiňák,Havlas,Tesák,Kolařík – M.Zářecký,Kurka,Fotoňka,Němec - L.Zářecký,P.Strnad
FC Panter Kolesa – Lipoltice 2:5 (2:0)
Branky a asistence: P.Stranad (Blažek),Blažek(Moravec)
Sestava: Moravec (Šebek) – M.Zářecký (M.Chyba),Samšiňák,Havlas,Kolařík – L.Zářecký,Kurka,P.Strnad,Musil – S.Strnad,Blažek

V sobotu 16.4. Panter Kolesa odehrál další domácí utkaní proti Lipolticím.
a nebyli k tomu daleko ,když po centru z levé strany od L.Zářeckého
Musil lehkou tečí před brankářem trefil jenom břevno.
2.3.A to stále nekončilo Lipoltické útočení.Znovu po rohu domácí odvrátili
míč jen k hostujícímu hráči ,ten napálil balón z první domácí hráč střelu srazil,
ale jen opět k hostujícímu hráči,který opět napálil míč napřič malým pokutovým
územím a hosté míč tečovali a od P.Strnada se odrazil do branky.Po těžkém K.O.
začali domácí se tlačit do koncovky a výsledkem bylo,že nejdříve P.Strnad
předložil šanci L.Zářeckému,ale ten přestřelil.Potom po rohu Musila hlavičkoval
Kurka jen do břevna.V poslední minutě hostující záložnik utekl obraně a zpečetil
výsledek na konečných 2:5.
Velké poděkování za výpomoc Josefu Šebkovi a Martinu Chybovi.
1
Navzdory původním informacím o zrušení Vánočního běhu Pantera se běh v Kolesách uskuteční.

Od 12.30 hodin budou probíhat registrace do dětských i dospělých kategorií, další informace brzy upřesníme.